Kalendarze adwentowe pomysłem na grudniową dekorację domu

Kalendarze adwentowe pomysłem na grudniową dekorację domu

Nie ma nic przyjemniejszego niż przygotowywanie świątecznych dekoracji. Za oknem chłód i deszcz, choć milej widziany byłby mróz i śnieg. W domowym zaciszu, przy ciepłej herbacie ze strychu wracają do salonu kartony z ozdobami świątecznymi. Dlaczego przy herbacie? Bo to zapach wprawia ludzi w nastrój świąteczny, przywołując najpiękniejsze wspomnienia. Tak więc, zaparzając herbatę przez cały grudzień można przybliżać sobie atmosferę Bożego Narodzenia codziennie o innym aromacie. Wystarczy sięgnąć po odpowiednie okienko z kalendarza adwentowego.

Nietypowe kalendarze adwentowe

Wraz z klasycznymi ozdobami świątecznymi jak choinka, czy wieniec, warto pomyśleć o czymś dla siebie, co zarówno będzie pięknie ozdabiać pokój, jak i sprawi przyjemność zmysłom. Nietypowe kalendarze adwentowe zawierają schowane w 24 okienkach różne rodzaje herbat. To świetny pomysł na prezent dla siebie, lub bliskiej osoby, do której szykują się odwiedziny na początku grudnia.

Herbata zimowa w 24 smakach

Kalendarze adwentowe(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html) niosą ze sobą potrójną radość. Po pierwsze dawania. Bez znaczenia, czy kalendarz adwentowy zawiśnie u siebie, czy u kogoś na ścianie. Po drugie otrzymywania. A po trzecie radość z niespodzianki, jaką da nam otwarcie odpowiedniego okienka. Wracają wspomnienia z dzieciństwa i napięcie towarzyszące wyszukiwaniu właściwego numerka. Później już tylko relaks przy aromatycznym wywarze z ulubionego kubka. Codziennie inny zapach, codziennie nowe okienko z niespodzianką. Dzisiaj herbata zimowa, jutro piernikowa, a na piątek śliwki w cynamonie. Grudzień to czas dawania, a kalendarze adwentowe to świetny pomysł na prezent do 100 zł.