uTorrent do pobrania – cechy, zalety i instalacja programu.

Pobieranie różnego rodzaju plików z Internetu umożliwia użytkownikom nabywanie wielu treści w postaci plików muzycznych, tekstowych, video czy gier. Aby móc wykorzystać przesył danych z komputera na komputer za pomocą sieci warto zapoznać się z techniką, którą umożliwiają torrenty. Czym one są? Jak z nich korzystać? Jakie programy obsługują tego rodzaju pliki? Czym charakteryzuje się program utorrent?

Czym są torrenty i jak z nich korzystać?

Torrenty to najprościej mówiąc informacje o plikach, które znajdują się u innych użytkowników. Dzięki nim możliwe jest przekazywanie sobie plików za pomocą sieci. W profesjonalnym żargonie wymiana ta odbywa się na zasadzie peer-to-peer. Dzięki wielu programom można pozyskać tego rodzaju paczki od aktywnych osób korzystających z torrentów. Ściągnij utorrent i sprawdź jak to działa. Dzięki tej aplikacji możesz za darmo pozyskać wiele intersujących plików. Czym jest utorrent? Jak działa?

uTorrent do pobrania – cechy programu

Oprogramowanie uTorrent to znany i sprawdzony sposób wymiany plików między komputerami. Program działa na licencji Adware i przeznaczony jest dla użytkowników Windowsa, Linuxa oraz OS X. Pozwala on pozyskiwać pliki muzyczne, video i inne od innych użytkowników na terenie całego świata. Sam program jest niewielki, zajmuje małą ilość RAM, działa bardzo sprawnie, a korzystanie z niego jest proste i intuicyjne. Ponadto aplikacja posiada spolszczenie co dostarcza jeszcze większego komfortu i funkcjonalności dla zainteresowanych. Jeśli już znasz zalety i cechy programu pobierz uTorrent i zacznij przesyłać pliki. Jak wygada instalacja oprogramowania?

uTorrent download – jak zainstalować program?

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać jest pobranie odpowiedniej „instalki”. Ściągnij uTorrent z sieci – zwróć uwagę na najnowsze aktualizacje i rozpakuj pobrany plik. Zainstaluj oprogramowanie wraz z jego spolszczeniem. Teraz pozostało tylko ustawienie miejsca docelowego pobranych plików oraz inne ustawienia. Przed pierwszym pobraniem warto również ustawić rodzaj i szybkość połączenia. Od tego zależeć będzie czas procesu ściągania plików. Kolejnym i najważniejszym krokiem jest odnalezienie interesującego nas torrenta w sieci i uruchomienie go. Program automatycznie odnajdzie plik i zacznie pobierać wybraną treść.