Zestaw herbat jako prezent idealny

W ciągu roku jest mnóstwo okazji do kupowania prezentów i to nie jednej osobie. Wybór odpowiedniego jest zazwyczaj problemem, szczególnie jeśli nie zna się najlepiej preferencji danej osoby. Z pomocą przychodzi więc herbata. Większość osób ją pija, a nawet jeśli nie, to może wykorzystać ją do podania gościom. Zestaw herbat w pudełku będzie doskonałym rozwiązaniem na pomysłowy, ładny i przydatny podarunek.

Zestaw herbat na prezent – zalety

Największą zaletą jaką posiada zestaw herbat jest praktyczność. Można z niego przyrządzić napój dla siebie i innych, co sprawia że na pewno zostanie wykorzystany. Dodatkowo w jego skład mogą wchodzić różne rodzaje herbat do spróbowania i akcesoria herbaciane: kubek, zaparzaczki, a nawet słodycze.

Kolejną zaletą jest to że w zestaw herbat w swoim składzie ma nie jedną a parę rzeczy i różne rodzaje herbat. Zwiększa to prawdopodobieństwo że prezent będzie przydatny i wykorzystany.

Zestaw herbat w pudełku jest ładnie zapakowany i dobrze się prezentuje, dzięki czemu nie trzeba się trudzić nad jego zapakowaniem.

Herbata zestaw – rodzaje

Sklep internetowy Cup&You oferuje różne zestawy herbat na prezent, niektóre podzielone są w zależności od okazji np. świąteczny, jesienny, dla babci, dla taty.

  • Box – jest to pudełko zawierające zestaw herbat lub dwa. Może być połączony z kawą, słodyczami i innymi akcesoriami
  • Zestaw herbat z zaparzaczem – zawiera kilka różnego rodzaju herbat po 5g każda i zaparzacz
  • Zestaw herbat w drewnianej skrzynce – posiada 60 saszetek po 5g każda, 8-śmiu różnych herbat zamkniętych w drewnianym pudełku
  • Duży zestaw herbat – z ok.20 saszetkami herbat każda po 5g innego rodzaju

Zestaw herbat – jak wybrać

W zależności od okazji można wybrać różny zestaw herbat. Prezent powinien być dopasowany do okazji i osoby na przykład:

  • Birthday Box Bombowy Dzień – na urodziny
  • Box Just Married Ślubne Życzenia – dla nowożeńców
  • Box for Boys / Girls – dla chłopaka lub dziewczyny
  • Najlepsze Owocowe – dla osób lubiących różne smaki herbat owocowych

Obejrzyj i wybierz najlepszy dla siebie zestaw herbat na cupandyou.pl